خدمات مطب

تزریق فیلر

تزریق فیلر ، یکی از روش های درمانی زیبایی است که بر روی رفع اسکار و چین و چروک های پوستی صورت و دست تمرکز می کند ، از آنجاییکه فیلر خاصیت حجم دهی دارد از آن جهت افزایش حجم گونه و لب نیز استفاده می شود.


بیشتر بدانید

لیفت نخ

لیفت نخ ، یکی از روش های جوانسازی است که پوست را تحریک به کلاژن سازی کرده و افتادگی پوست را برطرف می کند ، لازم به ذکر است نخ های مورد استفاده در این روش غیرقابل مشاهده بوده در زیر پوست استفاده می شوند.


بیشتر بدانید

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی ، با هدف احیا جوانی و رفع یا کاهش ظاهر پیر چشم ها انجام می شود ؛ بدین ترتیب که با حدف پوست و کیسه های چربی مضاعف سبب بهبود فرم ظاهری چشم ها شده و جوانی و شادابی را به آن ها باز می گرداند.


بیشتر بدانید

برداشتن ضایعات پوستی

ضایعات پوستی ، از جمله مشکلات شایعی است که بسیاری از افراد با آن رو به رو هستند ، اما خوشبختانه در حال حاضر با ظهور تکنیک های نوین و استاندارد به عرصه پزشکی ، امکان برداشتن ضایعات پوستی محقق شده است.


بیشتر بدانید

مزوتراپی

مزوتراپی از جمله تکنیک های به کار رفته در زمینه جوانسازی پوست می باشد که هدف از انجام آن از بین بردن چربی های اضافی، جلوگیری از ریزش مو، سفت تر کردن پوست و از بین بردن نشانه های پیرپوستی همچون چین و چروک می باشد.


بیشتر بدانید

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و نمونه کارهای مطب از صفحات اینستاگرام و آپارات ما دیدن فرمایید

آخرین مقالات