از جمله شایع ترین پیامدهای ناخواسته ای که افزایش سن و پیر شدن برای فرد به دنبال دارد، خسته و بی روح شدن ظاهر است که از شادابی و زیبایی افراد کاسته و منجر به کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود. مزوتراپی پوست که بر روی قسمت های مختلف بدن قابل انجام است روشی بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد که با تاثیرات فراوانی که دارد به صورت طراوت بخشیده و موجب شادابی آن می شود. از آنجایی که متقاضیان بسیار زیادی تقاضای انجام این پروسه را توسط دکتر آتسا اقبال نژاد بهترین دکتر پوست اصفهان دارند ، لازم دانستیم در ادامه این مقاله در خصوص این روش جوانسازی توضیحاتی را بیان کنیم.

 

مزوتراپی پوست

 

مزوتراپی چیست؟

به تزریق مستقیم داروهایی همچون آنتی اکسیدان ها، مواد معدنی، ویتامین ها و آمینواسیدها ( داروهای موثر در جوانسازی پوست ) به لایه میانی پوست مزوتراپی گفته می شود. داروهای ذکر شده تاثیر بسیار زیادی بر انعطاف پذیری پوست داشته، موجب تحریک کلاژن سازی و الاستین و همچنین تغذیه هرچه بهتر پوست می گردد. با مزوتراپی پوست در اصفهان می توان پوست نواحی مختلف بدن که شل شده اند را سفت نمود، چین و چروک ها را رفع کرد و مشکلاتی همچون قرمزی پوست، باز بودن منافذ پوست، تیرگی و پف زیر چشم ها را درمان نمود. مزوتراپی را می توان جایگزین بسیاری از روش های جوانسازی نمود یا از آن به عنوان روشی مکمل درکنار روش هایی مانند لیفت صورت، تزریق بوتاکس، لایه بردارهای لیزری و شیمیایی استفاده کرد.

چرا مزوتراپی پوست انجام دهیم؟

در ذیل به تعدادی از مهم ترین دلایلی که زیبایی ظاهر را تحت تاثیر قرار می دهند اشاره نموده ایم

  • رسیدن کمتر موادغذایی و اکسیژن به بافت ها
  • کاهش یافتن یا فقدان توانایی بدن برای دفع مواد سمی و زائد
  • کاهش میزان کلاژن سازی و الاستین پوست

اگر پوست شما دچار چین و چروک یا سایر عوارض پیرپوستی شده و به دنبال راهی موثر و ایمن برای رفع این عوارض و مشکلات هستید، مزوتراپی از جمله راه های کم خطری است که با هزینه نسبتاً کم می توانید برای انجام آن اقدام نمایید. دکتر آتسا اقبال نژاد به منظور حاصل شدن نتیجه ای درخشان در شما، نوع و شدت عارضه پوستی تان را به دقت بررسی نموده و سپس تعداد جلسات مورد نیاز را برای تان تعیین می نماید. از جمله مزایای بی شمار مزوتراپی پوست در اصفهان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • نتایج به دست آمده از آن ماندگار بوده و موقتی نیستند.
  • داروهایی که در این روش مورد استفاده قرار می گیرند به خوبی جذب پوست شده، در فرد ایجاد حساسیت نکرده و خطری برای او نخواهند داشت.
  • مقرون به صرفه می باشد.
  • بعد از انجام این روش به مدت زمان بسیار کمی برای بهبودی فرد نیاز است.
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x