روش لیفت نخ

لیفت نخ ، یکی از روش های جوانسازی است که پوست را تحریک به کلاژن سازی کرده و افتادگی پوست را برطرف می کند ، لازم به ذکر است نخ های مورد استفاده در این روش غیرقابل مشاهده بوده و در زیر پوست استفاده می شوند.

 

لیفت نخ

 

یکی از اتفاقات ناخوشایندی که در اثر افزایش سن رخ می دهد افتادگی پوست می باشد ؛ اما خوشبختانه راه های درمانی بسیاری به منظور رفع این ضایعه وجود دارد که برخی تهاجمی ( جراحی لیفتینگ ) و برخی دیگر غیر تهاجمی ( لیفت نخ ) می باشند.

از آنجایی که اغلب افراد میل به زیبا شدن اما در مسیرهای کم تهاجم و البته کم هزینه را دارند ، لذا لیفت با نخ از تکنیک های قابل توجه بسیاری از افراد جامعه می باشد.

روش کار ليفت نخ

پزشک زیبایی بدون ایجاد هیچ گونه برش یا شکاف بر روی پوست ، تحت بی حسی موضعی ، نخ های مخصوص را با سوزن ظریف در عمق پوست بیمار فیکس کرده و پوست شل را با ظرافت کامل به سمت بالا لیفت می دهد. قابل ذکر است که این نخ ها از نوع پروتئین قابل جذب بوده و سبب تحریک کلاژن سازی می شود که در پی آن پوست شفاف ، محکم و جوان تر خواهد شد.

دوره نقاهت لیفت نخ بسیار کوتاه بوده و از عوارض مربوط به آن تورم و کبودی پس از انجام عمل لیفتینگ می باشد که آن هم با گذشت چند روز و رعایت مراقبت های بعد از ليفت نخ کاملا برطرف می گردد.

 

 

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد

یکی از دغدغه های متقاضیان ليفت نخ این است که :

لیفت با نخ چقدر دوام دارد ؟

در پاسخ به این سوال باید عنوان نمود چنانچه جلسات مربوط به تقویت و ترمیم نخ ها به طور مداوم از طرف بیمار پیگیری شود ، اثرات ليفت نخ دائمی خواهد شد اما اگر این جلسات انجام نگیرند ، بسته به نوع پوست ، ژنتیک و شرایط محیطی ، ليفت نخ دوامی بین ۱ تا ۳ سال خواهد داشت.

 

 

ليفت نخ در کدام قسمت های صورت قابل اجرا است؟

عمل لیفتینگ با نخ در نواحی زیر امکان پذیر می باشد:

  1. گونه
  2. پیشانی
  3. بینی
  4. گردن
  5. فک
  6. لب

و غیره

هزینه ليفت نخ

هزینه نخ انداختن صورت و اجزای آن ، تنها با مراجعه به مطب و انجام بررسی های لازم بر روی پوست شما امکان پذیر خواهد بود ؛ بنابراین برای اطلاع از قیمت ليفت نخ نیاز است که به مرکز زیبایی مراجعه فرمایید و ویزیت شوید.

 

 

0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x