جوانسازی پوست در اصفهان

جوانسازی پوست در اصفهان : میل به زیبایی و جوان ماندن ، گرایشی است قدیمی ، که به جرات می توان گفت در اغلب انسان ها و به ویژه قشر بانوان به قوت خود باقی ست. از این رو تکنولوژی های پیشرفته و متدهای بسیاری در عرصه زیبایی و جوانسازی ، پا میدان نهاده و افراد را در رسیدن به این تمایل فطری همراهی می نماید.

هرچند پیری و سالخوردگی از امور غیرقابل انکار می باشد اما می توان به کمک بسیاری از روش های جوانسازی که وجود دارد ، این اتفاق را به تاخیر انداخت.

انواع روش های جوانسازی پوست

روش های بسیار زیادی اعم از جراحی و غیرجراحی به منظور جوانسازی پوست وجود دارد که انواع غیرجراحی آن مناسب ترین روش برای پیشگیری از آثار پیری در پوست می باشد و هر یک دارای ویژگی های مربوط به خود است. در ادامه تعدادی از این تکنیک ها را معرفی خواهیم کرد:

جوانسازی پوست در اصفهان

لایه برداری یا پیلینگ

پیلینگ یکی از راه های جوانسازی پوست است که با از بین بردن سلول های مرده سطحی و تحریک مجدد پوست برای کلاژن سازی و تکثیر سلول های جدید ، موجب زیبایی ، صافی و شفافی پوست می گردد.

میکرونیدلینگ

این تکنیک بر پایه ترمیم طبیعی خود بدن است که طی آن با استفاده از سوزن های بسیار ریز ، میلیون ها میکروکانال در پوست ایجاد شده و موجب تحریک کلاژن سازی و بازسازی پوست می شود.

تزریق بوتاکس

تکنیکی پرطرفدار در زمینه جوانسازی پوست و جلوگیری از به وجود آمدن خطوط و چروک های داینامیکی می باشد که طی مقاله ای تحت عنوان تزریق بوتاکس ، آن را تشریح نموده ایم.

تزریق فیلر

یکی دیگر از متدهای جوانسازی پوست است که با خاصیت پرکنندگی موجب رفع چروک ، ترمیم اسکار و برجسته و جوان شدن اجزای صورت و بدن می گردد.

PRP

جوانسازی پوست با پلاسمای غنی شده روش موثر دیگری برای رسیدن به پوستی زیبا و شفاف می باشد که در مقاله ای جداگانه ( پی آر پی ) به آن پرداخته ایم.

کلینیک پوست اصفهان

دکتر آتسا اقبال نژاد از پزشکان پوست و مو در اصفهان هستند و کلینیک ایشان جزء مراکز معتبر و مجهز در این شهر زیبا می باشد. کسانی که متقاضی خدمات جوانسازی پوست در اصفهان هستند می توانند با مراجعه به این کلینیک از خدمات سودمند آن بهرمند گردند.

خدمات ارائه شونده در کلینیک پوست ، مو و زیبایی دکتر اقبال نژاد به شرح زیر است:

 1. PRP
 2. پیلینگ
 3. لیفت نخ
 4. ژل مزو
 5. مزوتراپی
 6. مزوبوتاکس
 7. میکرونیدلینگ
 8. تزریق پروفایلو
 9. کربوکسی تراپی
 10. تزریق بوتاکس فیلر و چربی
 11. برداشتن ضایعات پوستی و خال

و غیره