تزریق پروفایلو چیست؟

تزریق پروفایلو : عوامل بسیاری طراوت، زیبایی و جوانی پوست را تحت تاثیر قرار داده و موجب کاهش اعتماد به نفس افراد می شوند که از این میان می توان به عوامل محیطی و افزایش سن اشاره کرد. ژل پروفایلو از جمله درمان های اختصاصی به منظور بازسازی پوست است که از طریق آزادسازی آهسته هیالورونیک اسید، تولید الاستین و کلاژن را تحریک نموده و اینگونه منجر به بهبود ظاهر چین و چروک ها، افزایش قوام صورت و آب رسانی به پوست می شود.

 

تزریق پروفایلو

 

پروفایلو صورت چیست؟

پروفایلو، نوعی ژل هیالورونیک اسید است که موجب لیفت صورت شده و به شکلی کاملاً طبیعی آن را فرم و حالت می دهد.

نحوه عملکرد پروفایلو به چه صورت است؟

طراحی پروفایلو کاملاً خاص بوده و شامل میزان منحصر به فرد و زیادی از هیالورونیک اسید می باشد؛ هیالورونیک اسید وظیفه حفظ رطوبت پوست را بر عهده داشته و به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد.

وجود هیالورونیک اسید در پروفایلو بسیار به تحریک الاستین و کلاژن پوست کمک می کند و به دلیل نحوه ساخت منحصر به فردش، بیشتر نقش یک آبرسان را دارد تا اینکه همچون یک فیلر عمل نماید. به همین دلیل هم هست که به عنوان بهترین گزینه برای افزایش درخشندگی پوست، افزایش حجم آن و همچنین رفع چین و چروک های موجود در پوست تلقی می گردد.

کاندیدای مناسب تزریق ژل پروفایلو

باید بگوییم که تمام افرادی که قصد جوانسازی پوست خود را داشته و به بیماری خاصی دچار نمی باشند برای انجام این روش مناسب هستند. اما با این حال می توان افرادی با سن بالاتر از ۳۰ سال را به عنوان بهترین گزینه برای تزریق این نوع ژل معرفی نمود. زیرا در بیشتر افراد، ۳۰ سالگی زمانی است که اولین نشانه های پیرپوستی در آن ها ظاهر می گردد.

همچنین این روش بهترین گزینه برای افرادی است که قصد حجیم کردن نواحی خاصی را ندارند؛ زیرا انجام آن موجب افزایش حجم و آبرسانی تمام پوست می شود. چنانچه به افزایش حجم ناحیه ای خاص تمایل دارید از دیگر فیلرهای پوستی استفاده کنید.

مدت زمان دوام نتایج پروفایلو

ماندگاری نتایجی که با تزریق این ژل حاصل می شوند همیشگی نبوده و مدت زمان ماندگاری آن ها به فاکتورهای بسیاری همچون ویژگی های بدنی که از فردی به فرد دیگر متفاوت است بستگی دارد.

به چند جلسه درمان با پروفایلو نیاز است؟

این میزان نیاز فرد است که تعداد جلسات را برای او مشخص می کند با این حال می توان گفت که برای دستیابی به یک نتیجه خوب و رضایت بخش، افراد باید دو جلسه درمانی را با فاصله زمانی ۴ هفته انجام دهند.

0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x